Dermo White Beyazlatıcı Krem

Dermo white beyazlatıcı krem sitemizde yer almaktasınız. Burada sizlere ürünle ilgili kısa bilgiler verecek olursak ürün özellikle cilt bakımı için tasarlanmış kozmetik üründür. Cilt bakım ürünü olarak tasarlanan bu ürünü sitemiz aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Son zamanlarda sosyal medya gibi mecralarda gördüğünüz bu ürün kısa süreli indirimli fiyatıyla sizlere 59 liradan sunulmuştur. Dermo white beyazlatıcı ürün ağırlığı 50 ml olup tüm vücut için kullanılabilir.

Dermo White Beyazlatıcı Krem Fiyatı Bilgileri

Daha önce de bahsettiğimiz gibi dermo white beyazlatıcı fiyatı 59 liradır tane olarak. 4 adet alımlarda ise fiyat 149 lira olup 4 adet alımlarda sizlere kargo ücretsiz olarak gönderilir. Her bir kutu 30 günlük kullanım için tasarlanmıştır. İhtiyacınıza göre adet seçebilirsiniz.

Dermo White Beyazlatıcı Krem Ne İçin Kullanılır

Dermo white beyazlatıcı kullanım alanları, göz altı morlukları, bölgesel kararmalar için formülize edilmiş bakım ürünüdür.  Ürün ilaç değildir bakım ürünüdür.

Dermo White Beyazlatıcı Krem Nasıl Alabilirim

Ürünü satın almak isteyenler üst görselde yer alan telefon numarasından bizi arayacağı gibi sipariş ver kısmına girerek de istediği adet ve yöntemle siparişlerini verebilirler.

Nasıl Kullanılmalı

Her gece yatmadan önce temiz bölgeye masaj yaparak kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra kremi sürdüğünüz bölgeyi en az 2 saat yıkamamanız önerilir.

Hangi Kargo İle Çalışıyoruz

Bizi tercih edip dermo white beyazlatıcı ürünlerimizden talep edenlere sitemiz sadece yurt içi kargo ile gönderim sağlamaktadır. İster adrese teslim isterseniz kapıya teslim olarak gönderim sağlanabilmektedir.

İçerik olarak zeytin yağı, beyaz beyaz pirinç, arnika çiçeği ve türk kahvesi bileşenleri ile güçlendirilmiş bu ürün sitemiz farkıyla sizlere sunulmaktadır.

Dermo White Beyazlatıcı Krem Kullananlar Ne Diyor

Dermo white beyazlatıcı kullananların görüş ve fikirlerini ister anasayfamızdan isterseniz yorumlar için tasarlanmış olan sayfamızdan takip edebilirsiniz. Menü çubuğundan kullanıcı yorumları bölümüne giriş yaparak ürün hakkında yapılan yorumları görme imkanına sahipsiniz.

Bu sayfada sizlere dermo white beyazlatıcı krem, dermo white beyazlatıcı fiyat bilgileri, kullananlar ne diyor, hangi kargo ile gönderilir, ne için kullanılır gibi bilgiler verilmiştir. Ürün hakkında kapsamlı bilgi için lütfen anasayfa’ya bakabilirsiniz.

 

 1. Eda Güzel

  2 Nisan 2018

  Merhaba. Cildimde güneş ve hamilelik sonrası oluşan doğum lekeleri var. ürün bunlar üzerinde etkilimi

 2. admin

  2 Nisan 2018

  Leke ve kararmalar üzerinde kullanılabilecek bir bakım ürünüdür.

 3. Ayse

  21 Nisan 2018

  Sabah yuzumuzu yikadiktan sonra surup uzerine makyaj yapip disari cikabilirmiyiz acaba.

 4. admin

  23 Nisan 2018

  Kremi sürdükten sonra 1-2 saat kadar makyaj yapmamanız önerilir.

Yorum Yazın
Dermowhite, dermo white krem, dermo white beyazlatıcı, dermo white cilt beyazlatıcı, dermo white nedir, özellikleri, faydaları, kullananlar, kullanımı, içeriği, orjinal ürün, fiyatı, kampanyaları, nereden alınır, kapıda ödeme, eczane, aktar, teslimat süresi hakkında bilgi içeren dermo white Türkiye sitesi.