Dermo White Fiyatı, Dermo White Krem Kaç Lira, İndirim, Kampanya

Dermo White Fiyatı

Bu sayfada güncel dermo white fiyat bilgileri ile ilgili sizlere bilgi vereceğiz. Dermo white krem kampanyaları aşağıdaki gibidir.

1 adet (1 Aylık) Dermo white fiyatı 59 liradır. 10 lira ayrıca kargo ücreti yer alır toplam 69 liradır.
2 adet (2 aylık) Dermo white krem fiyatı 109 lira olup kargo ücretiz olarak tarafınıza gönderilir.
3 + 1 adet (4 aylık) Dermo white cilt beyazlatıcı fiyatı toplam 149 lira olup kargo ücretsizdir. Bu kampanya 3 alana 1 adet bedava kampanyası olup en avantajlı kampanya olarak sizlere sunulmuştur. 4 adet kampanyasında ürün adet başı 37,27 liraya gelmektedir. Bu yüzden bu kampanya en çok tercih edilen dermo white kampanyası olarak geçmektedir.

Yukarıda yer alan dermo white fiyatı tablosu orijinal ürün fiyatlarıdır. Bu fiyatların aşağısına satılamaz. Öyle bir şeye rastlarsanız uzak durunuz.  Dermo white ne kadar sorusuna cevap verdikten sonra indirim var mı konusuna da değinelim.

Dermo White İndirimi

Sitemizde yer alan bu ürün dermo white krem indirimi sunularak sizlere sunulmuş olup. Bu ürünün satış fiyatları sabit olup ne aşağı ne de yukarı bir fiyattan satılabilmektedir. Güncel fiyatlar için sitemizi takip ediniz. Şu an tanıtım amaçlı bu fiyattan satılan ürün belli bir süre sonra gerçek fiyatından satılmaya başlanabilir. Yani bir başka deyimle şu an zaten indirimli fiyattan ürün satışı gerçekleştirilmektedir.

Hediye Var Mı

Dermo white hediye olarak sadece 3 adet alımlarda 1 adet ürün bedava olarak verilen bir dermo white kampanyası yer almaktadır. Ayrıca 2 ve üzeri alımlarda ücretsiz kargo olarak ürünü temin edebilirsiniz.

Dermo White Ücretsiz Kargo

Dermo white kargo ücretsiz olarak 2 ve 4 adet alımlardaki ürünlerden yararlanabilirsiniz. 1 adet alımlarda 10 lira kargo bedeli sizden tahsil edilmektedir. Ayrıca adet miktarı yükseldikçe fiyatlar daha cazip hale gelmektedir.
Dermowhite fiyatı, dermo white krem fiyatı, dermo white cilt beyazlatıcı fiyatı, dermo white ne kadar, kaç lira, indirim, kampanya, fiyatı, kaç para, kargo ücreti, ücretsiz kargo hakkında bilgi verildi. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  1. Neriman

    22 Mart 2018

    Kullanımı nasıl günde kac kere kullanıyor kullanımı hakkında bilgilendirirmisiniz

  2. admin

    23 Mart 2018

    Günde 1 kere istediğiniz bölgeye sürerek kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra 2 saat kadar o bölgeyi yıkamayınız.

Yorum Yazın
Dermowhite, dermo white krem, dermo white beyazlatıcı, dermo white cilt beyazlatıcı, dermo white nedir, özellikleri, faydaları, kullananlar, kullanımı, içeriği, orjinal ürün, fiyatı, kampanyaları, nereden alınır, kapıda ödeme, eczane, aktar, teslimat süresi hakkında bilgi içeren dermo white Türkiye sitesi.